0 4 min 2 miesiące

Żadna wyjazdowa walizka nie obejdzie się bez kostiumu kąpielowego. Nieważne, czy wyjeżdżasz na weekend czy miesiąc; do ciepłych tropików czy otulonych chłodem jak arktycznym mrozem miejsc; nieistotna jest pora roku, ani cel twojej podróży, ponieważ zawsze i wszędzie może nadarzyć się okazja, aby wskoczyć w stroje kąpielowe. Nawet szkolenie zawodowe podczas którego nocuje się w hotelu z basenem jest jedną z nich, dlatego warto wybrać swój ulubiony.

Moda plażowa

Z modą już tak jest, że nie potrafi się ustatkować. To dynamiczna dziedzina, która cięgle odkrywa coś nowego. Ograniczona wyłącznie ludzką wyobraźnią tak naprawdę się nie zatrzymuje, bo takie granice nie istnieją. Właśnie dlatego jesteśmy obserwatorami ciągle zmieniających się trendów plażowych. Moda plażowa jest o tyle wyjątkowa, że charakteryzuje ją duża swoboda formy, lekki oraz zabawny klimat, mający kojarzyć się z wypoczynkiem i wakacjami. Widać także, powracające dawne wzorce w podrasowanej, nowej odsłonie. Podążanie za trendami to możliwość zabawy z kolorami i modelami, co udowadniają piękne kostiumy kąpielowe Ava.

Wzory i kolory

Zbliżający się urlop nad wodą to najczęstszy moment, kiedy zaczynamy rozglądać się za strojami kąpielowymi. Wakacje są czasem, kiedy możemy, a nawet powinniśmy zaszaleć z kolorem. Pozwalając sobie na swobodę w modzie w pełni poczujemy klimat lata, dlatego polecane jest postawienie na żywe kolory. Jednobarwne kostiumy nie muszą być nudne, jeżeli intensywność barw, będzie nas rozpromieniać. Ostatnio modne są wyraziste zielenie, fiolety, czy róże; kolor słońca również będzie świetnym wyborem. A dla tych, którzy lubią się z większą dynamiką na ubraniach – oczywiście wzory. Klasyczne geometryczne kształty jak grochy lub paski w modzie będą trwać wiecznie. Śmiało można po nie sięgać w każdym sezonie, a zawsze z gwarancją olśniewającego efektu końcowego. Wciąż żywe są wpływy motywów roślinnych. Niektóre z tego typu modeli to kwintesencja rajskiej wyspy na naszym kostiumie. W kwestii motywów zwierzęcych – to jest właśnie ich czas, a dla nas idealny moment na zakup stroju przypominającego skórkę węża.

Klasyka

W tym szaleństwie nie wolno zapominać nam o klasyce. W końcu na różne okazje, odpowiedni jest inny strój kąpielowy. Dobrze mieć w swojej szafie jeden kostium, który będzie nieco bardziej stonowany, a na myśli będzie przynosił skojarzenia przede wszystkim z elegancją. Może to być prosty, czarny strój jednoczęściowy, dodatkowo ozdobiony metalową klamrą albo wzór marynarski, który jest mniej formalny, lecz wciąż posiada nutę wielkiej klasy.